Cudowna moc konopii

O zabiegu

Takiej kuracji dermokosmetycznej jeszcze nie było. Zainspirowana medycznymi odkryciami, naturalna w 100% bezpieczna  kuracja naprawczaCannabis Therapy MD opiera się na wyjątkowych składnikach aktywnych: Cebidiolu™, oleju konopnym i makowym. Dedykowana pielęgnacji skóry nawet ekstremalnie wrażliwej  i z zaburzoną barierą ochronną, warunkuje jej naprawę aż na 3 poziomach.

Terapia naprawcza skóry z linią Cannabis Therapy MD przebiega w 3 etapach:

  • etap 1 – naturalne BIO oczyszczenie z wykorzystaniem kanabisowej pianki do mycia, która doskonale usuwa makijaż oraz  kanabisowego płynu pielęgnacyjnego, który  orzeźwia skórę i działa kojąco i łagodząco na podrażnienia
  • etap 2 – likwidacja objawów reakcji zapalnych, aby przynieść skórze natychmiastową ulgę. Na tym poziomie wykorzystano przeciwbólowe i przeciwzapalne właściwości CBD, tworząc kanabisowe serum, które aplikowane jest w trakcie zabiegu w Gabinecie Kosmetycznym. Ponadto, w celu złagodzenia zmian zapalnych stosowana jest jedyna taka na rynku maska w płacie ze śnieżnego grzyba o właściwościach wyciszających i nawilżających
  • etap 3 – naprawa i wzmocnienie bariery ochronnej z wykorzystaniem kanabisowej maski na noc do skóry dysfunkcjyjnej i masażu endokannabinoidowego (wykonasz go w Gabinecie Kosmetycznym)
Czas trwania zabiegu
60 min
Ilość i częstotliwość zabiegów
seria 4-6 zabiegów
Dla kogo

CBD Therapy MD dedykowana jest osobom o skórze nadreaktywnej, ekstremalnie wrażliwej i zestresowanej. Codzienna pielęgnacja takiej cery jest prawdziwym wyzwaniem. Niezbędny jest bowiem dobór preparatów, które złagodzą i powstrzymają zmiany chorobowe, będą kompatybilne z zaleconym leczeniem dermatologicznym, a po jego zakończeniu zapobiegną ewentualnym nawrotom choroby. Pamiętajmy również, że skóra z dysfunkcjami i niedoborem NNKT bez odpowiedniego wsparcia szybciej się starzeje.

 

Rezultaty

Terapia kanabisowa to idealne rozwiązanie także dla osób ze schorzeniami takimi jak egzema czy łuszczyca, które często zaprzestają pielęgnacji zabiegowej ze względu na długotrwałe i uciążliwe dla nich leczenie farmakologiczne. Dermokosmetyki Cannabis Therapy MD są bezpieczne, przynoszą ulgę oraz skutecznie wesprą proces leczenia i przywrócą skórze zaburzoną równowagę. Należy pamiętać, że zmiany chorobowe dotyczą nie tylko obszaru twarzy, ale całego ciała, w tym dłoni i stóp. Linię docenią diabetycy, u których dysfunkcja skóry objawia się nadmierną suchością i zaburzonym składem płaszcza hydro-lipidowego.