Eximia

O zabiegu

Eximia jest to najnowsza metoda, wykorzystująca aż 6 technologii w jednym zabiegu dająca efekt pięknego wymodelowania ciała. W obszarze modelingu ciała możemy pracować w takich wskazaniach jak:

– Tkanka tłuszczowa –  skuteczny zabieg wspomagający odchudzanie; na tłuszcz na brzuchu, na udach, nad kolanami, na pośladkach, na plecach, na podbródku, w okolicach ramion. Często wybierany przez osoby, które chcą skutecznie i szybko usunąć boczki oraz nadmiar tkanki tłuszczowej z wewnętrznej strony ud.

– Cellulit – zabieg antycellulitowy, pozwalający zniwelować nawet oporny cellulit
– Drenaż – oddziaływanie na skórę poprzez specjalny rodzaj masażu usprawniającego krążenie limfy i krwi. Działa ujędrniająco i antycellulitowo oraz leczniczo. Likwiduje obrzęki i oczyszcza skórę z toksyn. W wyniku stymulacji, następuje poprawa funkcjonowania organów wewnętrznych i zwiększa się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach ciała poddawanych oddziaływaniu urządzenia masującego.

– Ujędrnianie – poprawa elastyczności skóry

– Lifting –  niechirurgiczne poprawienie napięcia skóry i dodanie jej elastyczności z efektem przeciwzmarszczkowym. Jest to zabieg zmniejszający m.in. obwisający podbródek, niwelujący nadmiar skóry nad kolanami, na ramionach lub na brzuchu po odchudzaniu.

Czas trwania zabiegu
60 min
Ilość i częstotliwość zabiegów
3-4
Rezultaty

Zabieg polega na intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej poprawie kondycji i wyglądu skóry. 

  • Redukcja cellulitu
  • Zmniejszenie obwodów ciała
  • Trwała utrata tkanki tłuszczowej
  • Modelowanie sylwetki
  • Ujędrnienie skóry