Królewski Lift Yonelle

O zabiegu

Masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE to unikalna kompozycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi.

Masaż został perfekcyjnie opracowany przez wybitnych, doświadczonych specjalistów YONELLE – entuzjastów korzystania zarówno z dobrodziejstw naturalnych, ponadczasowych metod dbania o urodę i piękno, jak i technik nowoczesnych.

Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kompletną całość.

Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy.

Masaż liftingujący twarzy Królewski Lift Yonelle daje spektakularne uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zwartości.

Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda niezwykle świeżo i promiennie, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Oczy tryskają energią i czystym blaskiem. Skóra jest doskonale napięta, jasna, wypoczęta, również ta wrażliwa, delikatne i unaczyniona.