Mikropunktura + Gen Factor

O zabiegu

Mikropunktura działa na bazie łuku odruchowego. W tym tkwi jej przewaga na tle innych metod stosowanych przy użyciu igieł. Zabieg polega na stymulacji przeznaskórkowej oraz śródskórnej. Wysyłany jest impuls nerwowy ścieżkami neuronowymi do mózgu, natomiast mózg wysyła sygnał zwrotny w miejsce poddane zabiegowi.

Techniki mikropunktury polegają na nakłuwaniu skóry (sterylną igłą) w odpowiednich miejscach i pod odpowiednim kątem. Wibracje, które rozchodzą się w tkankach oraz nakłuwanie, któremu towarzyszy stan zapalny uruchamiają w skórze proces naprawczy.

Po wykonaniu nakłuć na miejsce zabiegowe nakładany jest preparat GEN FACTOR dedykowany do danego problemu skóry, po to aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt.

GEN FACTOR to bioaktywny żel – stworzony do odbudowy i regeneracji skóry. Jest to prawdziwa rewolucja w odmładzaniu. Stymuluje tworzenie oraz wzrost nowych komórek i tkanek.

GEN FACTOR sprawia, że skóra zaczyna wykształcać nowe włókna kolagenowe i macierz tkankową. Już po pierwszym zabiegu następuje zagęszczenie skóry o 20% i widoczna przebudowa skóry.

Czas trwania zabiegu
40 min
Ilość i częstotliwość zabiegów
1 lub w serii 4 zabiegów
Rezultaty
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja blizn i rozstepów 
  • redukcja trądziku 
  • redukcja zmarszczek 
  • wyrównanie kolorytu skóry